Деси Цонева скоро ще навърши 37 години, но възрастта изобщо не я притеснява. Репортерката от предаването „На кафе\" изглежда значително по-млада, при това без да ползва услугите на естетичната медицина. „Никога не съм си слагала филъри и ботокс, защото имам невероятен страх от игли!\", категорична е щерката на покойния журналист Димитър Цонев, видя HotArena.
Фенове на брюнетката я попитаха в социалната мрежа дали има някакви корекции по себе си. Интересуваха се най-вече от носа й, който на някои снимки изглежда по-изпилен от обикновено.
„Моят нос винаги е бил чип. Научила съм се сега да го контурирам с грим и става супер, но само за снимка. На живо много си личи и не става. А и синът ми има някаква програма, с която може да направи всеки като холивудска звезда!\", пошегува се Цонева. И допълни, че никога не е мислила за по-сериозни промени по лицето и тялото си, защото се страхува, че може да не са сполучливи и след това да не може да се познае. Десислава е категорична, че няма и силикон в гърдите, тъй като се притеснявала от упойката.
Деси роди дъщеря си Бианка-Димана в края на октомври и бързо влезе във форма. Тя неусетно свали натрупаните през бременността килограми без диета и без спорт. Цонева не се притеснява да се снима по-разголена и често пуска свои провокативни снимки, които печелят одобрението най-вече на мъжката част от последователите й в инстаграм, пише \"Уикенд\".
Журналистката твърди, че се чувства отлично, откакто момиченцето й се появи на бял свят. Тя успява да съчетава майчинството с ангажиментите си в предаването „На кафе\" и много скоро след раждането се върна на работа. Казва, че репортажите, които прави, не отнемат голяма част от времето й, затова не й тежат и ги реализира с голямо желание. Било й забавно да работи, иначе щяла да се побърка от скука.
Най-щастлив от раждането на Бианка-Димана е бащата Явор Стефанов, който има две големи дъщери от предишния си брак, но те вече са самостоятелни. Сега заможният издател на учебници си припомня какъв е животът с бебе, ала не се чувства изтощен. По думите му детето е спокойно и не създава никакви проблеми.
Миналата година на 6 юли Деси и Явор сключиха брак пред погледите на най-близките си. Тя официално прие неговата фамилия, макар че в медийните среди още се представя като Цонева. „Дължа това на татко, нашия род е известен. Затова в медийното пространство ще се появявам с бащиното си име. Мъжът ми ме подкрепя в това решение”, откровена е Деси.
Съпрузите си казаха „да” в тесен семеен кръг, а пищно парти планираха да организират това лято, но засега не е ясно дали ще успеят да го осъществят заради извънредното положение в страната. Репортерката е споделяла, че си е набелязала датата 3 юни – тя е специална, защото тогава с Явор ще празнуват третата годишнина от запознанството си. На официалното подписване присъстваха едва петима души – младоженците, кумовете и сина на булката Янчо Таков. Въпреки камерния състав, Деси облече бяла рокля и по снимките пролича, че се е постарала да изглежда добре. Тогава бременността й още не беше напреднала и коремът й не личеше много.
Цонева неведнъж е казвала, че втората й бременността е протекла доста по-различно от първата - изморявала се по-бързо, предпочитала да лежи повече, а екстремните изживявания оставила за по-късен етап. В началните месеци имала неразположения като гадене, повръщане и ниско кръвно, но според лекаря й те не били притеснителни. Най-много я тормозели летните жеги, но с настъпването на есента този проблем отминал.
Деси е с цели 19 лета по-млада от настоящия си съпруг, но това не пречи на връзката им. Тя твърди, че винаги е предпочитала по-възрастни и осъзнати мъже, които знаят какво искат от живота, а не разглезени мамини синчета. За Явор казва, че е голямата й любов и неслучайно се решила да роди от него. Когато узнала, че е бременна, изпитала известно колебание, но за много кратко. Няколко дни обмисляла как да постъпи и стигнала до категоричния извод, че трябва да задържи и да роди бебето.
8 коментара
zara
13 Септ 2022Че нали той така *добре* я е възпитал.
***
16 Септ 2020В това времена карантина и тревожност, в деня на Възкресение трябва да гледамена Деси Цонева на провокативна снимка...е малко чувство за мярка и приличие!
Вики
13 Септ 2020Тази знае какво чип нос арогантна грозница с кравешки поглед и инфантилно държание
:))))
9 Септ 2020Това нещо кога завърши журналистика ?????Това ,че се пулиш от телевизорО в туповати предавания не те прави журналист.
Да не я коментираме
8 Септ 2020Няма смисъл да се хаби време за нея. Да си прави каквото иска....
Иван
7 Септ 2020Снимка за Великден?! Посочила е къде няма корекции ли? Тази жена има син тийнейджър, ще го спускат от подигравки съучениците му.
Deni
27 Авг 2020Какво отвратително разчекване.
Хуйо Балкански
27 Авг 2020Десо, много си се разкекерчила! Това не е прилично за майка на две деца! Ако можеше Митко Цонев да те види нямаше да се гордее с теб!