17 Септ 2025

Алисия и Анелия с мега шоу в Club 33 (Виж кой смелчага се качи на сцената, за да пее с брюнетката)

Алисия и Анелия с мега шоу в Club 33 (Виж кой смелчага се качи на сцената, за да пее с брюнетката)

Супер атмосфера и порой от хитове поднесоха на гостите на комплекс 33 в Студентски град две от най-обичаните дами в поп фолка – Алисия и Анелия.

Съвместното им участие в клуба в Студентски град бе част от новата концепция, която собствениците разработиха от скоро. А именно да канят двама изпълнители едновременно – нещо, което не се случва в никой друго столично фолк заведение.

Мега шоуто на двете прими събра няколко стотици меломани и техни фенове. Разбира се, не липсваха и дежурните ловци на автографи и селфита, които не пропуснаха възможността да се увековечат с Анелия и Алисия.

Звездите на „Пайнер” и „Ара” си поделиха комплекса и на разменно гостуване изпълниха хитовете си и в двете зали. Кулминацията на веселия купон обаче бе изпълнението на хитовото парче „Не си ти” на Алисия.

Бившият спортен журналист Георги Чобанов скочи на сцената и грабна микрофона от ръцете на певицата, превъплащавайки се в нейн дуетен партьор. Именно тогава настана най-голямото шоу, тъй като Чобанов има не само гласови данни, но и е танцьор със свой собствен стил, на който гостите в Club 33 от сърце се забавляваха.

Навръх международния празник на жената, 8-ми март, в комплекса гост-изпълнител ще бъде Йордан Йончев-Гъмзата, заедно с неговия брас бенд. Наближава и първия рожден ден на клуба, за който домакините са подготвили куп изненади за своите приятели и клиенти.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

0 коментара

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *