16 Септ 2025

Алисия изригна: Не съм лека жена

Алисия изригна: Не съм лека жена

Фолк певицата Алисия избухна срещу клюките по свой адрес. „Сериозна жена съм и не си сменям мъжете всяка седмица“, написа певицата на страницата си в социалната мрежа, разбра HotArena.net.

Изпълнителката се опита да опровергае слуховете, които гласят, че се е отдала на гореща лятна свалка с треньора на националния отбор по карате Димитър Тодоранов в Лозенец. Изпълнителката бе хваната да флиртува с каратиста разгорещено на морето, свидетелстват очевидци.

Въпреки това Алисия не успя да скрие, че е на почивка в Лозенец, след като благодари за гостоприемството на хотела, в който е отседнала.

„Изглежда, че още не си е разчистила сметките с Ники Михайлов, затова не иска да признава за Тодоранов“, коментират очевидци на лятната свалка.

Михайлов и Алисия цяло лято уж се събират и разделят, а към днешна дата отношенията им остават пълна загадка. Мнозина се чудят дали певицата и футболиста в крайна сметка не хвърлят само прах в очите с твърдението си, че вече не са заедно, пише „Галерия“.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

13 коментара

  • img
    Е
    18 Септ 2013

    Нито е лека, нито е евтина и явно точно това е дразнещото за някои.Алисия е видимо сравнително интелигентна, очевидно е добра в професията си– личи си по песните, които прави, похвално различаващи се от циганските маанета и мазната чалга, гледа си детето, облича се сравнително стилно, очевидно спортува, предвид фигурата, която показва94...Жената е чаровна и добронамерена, а това се вижда и съвсем заслужено толкова я подкрепят!

    Отговори
  • img
    jeet
    15 Септ 2013

    Лека си и евтина, ама тежко го даваш. Как след толкова години в публичното пространство не се научихте да се изказвате и да отговаряте правилно бе?

    Отговори
  • img
    Юрий Чалгарин
    15 Септ 2013

    Пълни глупости!Това че на младини е проституирала не означава че в момента е лека жена.Напълняла е

    Отговори
  • img
    ?
    13 Септ 2013

    АзЪ, колко ги е хонорара от баба Ася? Имам чувството, че не спиш и чакаш само да се напише нещо за нея за да я излъскаш и изчеткаш. Уви колкото и да драскаш София е малка и бързо се научава всичко. Даже тарифата и казаха. А ти върви и лъскай след това. Бам бадева!

    Отговори
  • img
    Муа
    12 Септ 2013

    Сладуранка

    Отговори
  • img
    да бе
    11 Септ 2013

    Алисия не е проституирала нито сега, нито преди.Тя няма толкова брутален характер, а и проститутките не леят сълзи за мъже, нито са толкова чувствителни, колкото е тя! Жената си е съвсем нормална, симпатична и талантлива!

    Отговори
  • img
    iha
    6 Септ 2013

    taia pak taia mi kva si ma marlo? eii aman ot kurvalia6tini

    Отговори
  • img
    tosho
    3 Септ 2013

    ne e kurva , a bokluk

    Отговори
  • img
    АзЪ
    3 Септ 2013

    Айде сега, такава позиция заемам не само за Ася, а и за Гнилоча и всяка една друга, оклеветена така, изрично го упоменах отдолу, за неспособните да четат и разбират написаното. Къде са тия тарифи? От кого са определени, какъв е списъка...? За кого са изобщо, освен за Ася и чалгагилдията, щом така твърдите? Или там моделки и прочее сволоч? Малка била София, ми дайте доказателства де, снимков материал, писмени източници, обоснованите предположения да си ги заврете знаете къде. Същото и за анонимните информатори - сигурни източници, бляк ще повърна!

    Отговори
  • img
    Оо
    3 Септ 2013

    Точно така ще да е станало...Алисия ще се изтъпанчи насред плажа да си пие шампанско с женен мъж с цел свалка пред погледите на всички, даа...И вие не си вярвате вероятно, ама трябва да изсе..ете нещо, за да пълните ставащия все по–тъп сайт!

    Отговори
  • img
    АзЪ
    27 Авг 2013

    Хотарената, ако искате да сте прилично уважаван онлайн таблоид, а не скапана жълта дрисня, следвайте следния принцип: Като пишете, че някоя се е.. с някой и т.н. не се позовавайте на \"сигурен източник\", а на сигурни снимки, на които това да се вижда, т.е. \"хванати на калъп\" както е думата. Изрезки от разни вмирисани парцали с неясен образ и послание, можеме и сами да си набавим, а и не това е смисъла на задачата. Ако имате недостиг на папараци и т.н., не си го изкарвайте на хората, дори това да са такива отявлени ренегати като Гнилоча, Азис, Слави и т.н., защото сте на тънката граница между лошия вкус и клеветата. Ако пишете статии-предположения, маркирайте тази фантастика някак. Така интересът към сайта ви ще нарасне, ще си имате и финансова възвращаемост под формата на реклами напр., е освен ако не ви е приятно да ви псуват и съдят! Колкото до Ася, подозирам, че това е клевета и измъкната изпод пръстите новина. Жената няма вид на подобен парцал и това е известно отдавна. За да няма обвинения в пристрастност, същото важи и за Гнилоча, както и която и да е друга блееща твар! Все пак колкото и да ми са противни и да им се присмивам, мисля че заслужават подобието на респект, което да отделя падението им от клеветата за което!

    Отговори
  • img
    Бавноразвиващи се
    25 Авг 2013

    Светът ще свърши,но от хотарена ще разберат 1 седмица след това.

    Отговори
  • img
    банално
    24 Авг 2013

    Пак старите простотии с \"тарифата\"...Тарифа има, ама за участие като певица! За толкова години една книга не можахте да прочетете...Ама прочетете я тази книга на Георги Стоев най–накрая и да се укротите вече, че подобни коментари са не само банални, а и некоректни! Точно в книгата нищо лошо не пише за Алисия, за ваше съжаление...Поне се постарайте да изкарате нещо, което е обективно, че с лъжи няма да се получи!

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *