15 Септ 2025

Алисия пак воюва с Валери (Закъснял с 2 вноски за детето)

Алисия пак воюва с Валери (Закъснял с 2 вноски за детето)

Фолк певицата Алисия пак е в конфликт с Валери Божинов. Причината е, че от два месеца футболистът не е плащал издръжката от 2000 лева за първородния си син, научи HotArena.net.


Фолкаджийката публикува в профила си във Фейсбук снимка на малкия Валери Божинов, под която написа доста хаплив коментар:


„Ако една жена иска истински мъж, трябва да си го роди. Добре, че нашите синове имат майки, които да се сещат, че трябва да ядат, защото на бащите явно и това им е трудно”.


Алисия е бясна поради факта, че бащата на детето й пилее пари за новата си жена Николета и  щерка им Никол, като ги глези с екзотични екскурзии, а в същото време „забравя” да плати издръжката за малкия.


Близо три години фолк дивата воюва с футболиста, за да го накара поеме финансова отговорност към сина им. И понеже е недоволна от малката според нея сума, неплащането й от два месеца сериозно я е вбесило, пише „Всеки ден”.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

4 коментара

  • img
    kuma lisa
    16 Септ 2013

    olee,tazi Asq e mnogo grozna....oleee,kak sa mogli i Valeri i Niki da se izlagat s tazi pa4avra.Pone da si dade parite za blagotvoritelnost,a ne da si pravi plasti4ni operacii,4e i te ne i pomagat

    Отговори
  • img
    Марая
    14 Септ 2013

    ХотАрена......Смещни сте и ми ставате противни с измислиците си...в скоро време може и да спра да ви чета.Има хиляди клюкарски сайтове и новините са еднакви.Аз искам да съм в час със случващото се,а не да чета вашите измишльотини.

    Отговори
  • img
    fifi
    8 Септ 2013

    Ne si izmislqite,Alisiq e pisala drugo ne6to v profila si,ama nqkoi e raztegnal pak lokumite....

    Отговори
  • img
    хаха
    22 Авг 2013

    Е, това вече се нарича абсолютна лъжа! При положение, че официалната страница на Алисия е всеизвестна, да се измислят подобни тъпотии е смешно!

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *