Фолк певицата Андреа е в трескаво обикаляне по бижутерите в търсене на годежен пръстен. Гаджето й Кубрат Пулев й бе обещал, че официциално ще й предложи брак, след като размаже съперника си на ринга Кличко, разбра HotArena.net.
Победата на Кубрат над Томпсън вече е факт, а боксьорът е убеден, че съвсем скоро ще разбие и Кличко. Така че на Кобрата му предстои следващата решаваща стъпка – официално да поиска ръката на приятелката си.
Поради тази причина Андреа обикаля и си избира годежен пръстен за паметното събитие.
Влюбените са са заедно от доста време и вече планират общото си бъдеще. Двамата искат поне три деца, по възможност момчета.
За отглеждането им обаче мислят да наемат бавачка, която същевременно да се грижи и за домакинството.
Андреа не крие желанието си за голямо семейство, но е категорична, че не иска да загърбва кариерата си. Тя е категорична, че ще съумее да съчетава работата си с майчинството, пише „Всеки ден”.
0 коментара