Ася Капчикова захвърли дрехите и се пусна само по пясък. Изкусителката си спомни временно, когато беше актуална мис Плеймейт и пусна своя снимка без дрехи, видя HotArena.
Очевидно Ася изпитва носталгия по времето, когато беше толкова популярна. Напоследък изкусителката няма много ангажименти и често бива изместена от по-актуални хубавици, пише \"България днес\".
Ася няма и гадже, което явно е другата причина да се съблече. И да припомни на мъжете какво изпускат. 
 
                         
                                 
                                     
                                 
                                 
             
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                             
                             
                             
                             
                            
3 коментара
fe
4 Септ 2019evtin parcal
мастия
3 Септ 2019е Криско си я възпя : ти си вещ купена надупена в помещение! Тя е проститутка като Моника Валериева. Тази помашка широкотаза късокрака курва никой не я иска. Живко също и би шута защото е шавлив еблив боклук от Девин. А майка и е жалка улична свиркаджийка
a
1 Септ 2019Айше Капчикова е късана на държавен устен изпит по философия. Не се е дипломирала. Да не тръби по медиите, че е завършила Философия. Долна, лъжлива помакиня.