21 Май 2025

Азис с часовник за 60 бона (Снимки)

Азис с часовник за 60 бона (Снимки)

Ултраскъп часовник си купи Азис. Ромският славей е броил 60 бона за аксесоара, видя HotArena.

Часовникът е на една от най-известните марки в света. Каишката е изработена от 18-каратово злато. Диаметърът му е точно 44 милиметра. Той е водоустойчив, има двупосочно самонавиване с ротор. Циферблатът разполага с триъгълен маркер за час в 12 часа и правоъгълен за час в 6.

Азис е купил часовника от сайта на официалния бранд. Цената му там е 36 000 долара, което е 63 360 български лева по курса на щатската валута, уточнява „България Днес“.

Моделът на часовника на Азис се казва „Майстор на яхтите“. За първи път той показа придобивката си по време на лятната си почивка в Гърция.

Споделяне:
Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

4 коментара

  • img
    hhhhhhhh
    16 Яну 2020

    А такааа. 60 бона за часовник "имаме", а нямаме пари да си платим на НАП и се налага да ни запорират имоти и сметки?! ХУБАВА РАБОТА, АМА ЦИГАНСКА.

    Отговори
  • img
    Мнение
    24 Авг 2019

    По долу в статията,която е с Алекс Сърчаджиева,мангото е с тениска на SuperDry за 45.99 лв ,а сега с часовник за 63360 лв :)))) Сериозно ли?! Или някой му го е дал да се снима с него или 100% менте.Циркаджия

    Отговори
  • img
    Ева
    24 Авг 2019

    МЕНТЕТА НА ТОНОВЕ СА ТАМ!!!

    Отговори
  • img
    Грозен мангал
    24 Авг 2019

    По скоро с тенеке за 30 лева..Палячо

    Отговори

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *