Мрачната тайна на Анна-Шермин
Силиконовата красавица от "Ергенът: Любов в рая", Анна Метушева, известна с прозвището Шермин, крие мрачна тайна за семейството си. Оказва се, че тя е дъщеря на осъден рекетьор, който е лежал в затвора заради брутални престъпления! Според информация на "Уикенд", Мейди Метушев е бил част от банда, тероризираща Ловеч през 1996 година.
Тази шокираща новина разкрива, че Шермин категорично отказва да говори за баща си и произхода си, въпреки че е била дете на престъпник! Тя дори не отишла да се прости с него, когато той починал, твърдейки, че никога не е имала добри отношения с него. “Нищо не искам да имам с този човек. Аз всъщност почти не го познавам,” отсича тя.
Рекетът в Ловеч
През 1996 година, Ловешкият окръжен съд осъжда група рекетьори, в която е и бащата на Шермин, за изнудване на местни бизнесмени. Тези престъпления включвали заплахи и насилие, при които са отнемани злато и бижута. Мейди Метушев е част от бандата, ръководена от Недко Ангелов, който получава най-тежката присъда от 6 години затвор.
- Мейди Метушев - ефективна присъда в затвор
- Недко Ангелов - тартор на бандата
- Ловеч - мястото на престъпленията
Живот след затвора
След като Мейди е осъден, семейството му преминава през трудности, а Таня, майката на Шермин, бързо се запознава с друг мъж и заминава за Израел. Въпреки че Шермин не е знаела за семейния позор, тя все пак успява да се утвърди в света на риалити телевизията. Как ли ще се справи с наследството на баща си?
Какво следва?
Въпросите остават: Как Шермин ще продължи живота си, след като тайната за произхода й е разкрита? Има ли шанс да се справи с общественото мнение? Останете с нас, за да разберете повече за интригите в живота на тази загадъчна участничка!
0 коментара