17 Септ 2025

Бий ме, обичам те! Миро Дзвера си прибра отново Отварачката

Бий ме, обичам те! Миро Дзвера  си прибра отново Отварачката

Мария и мъжът й Мирослав Соколов, по прякор Миро Дзвера, изгладиха противоречията си и закрепиха брака си след последните сътресения във връзката им. Както „Уикенд“ писа в предишния си брой, Отварачката и бизнесменът са се изпокарали в съседна Гърция, като се прибраха по спешност в София.

Малко след скандала им чалгаджийката изтри всичките им общи снимки и махна пръстена от описаните си в инстаграм. Така беше в продължение на почти седмица, но преди дни заралийката върна кадрите с мъжа си, както и пръстена в социалните мрежи. Малко след това семейство Соколови, или Отварачкови, както са по-известни, се качиха на самолета и заминаха на романтична почивка за скрепяване на брака си, писа „Уикенд“.

Близки до изпълнителката на ретро хита „Спомен“ разкриха, че тя прилага всеки път една и съща тактика, за да си върне мъжа.

„Номерата й ги знаем! Като се скарат с Дзвера, трие снимки, почва да звъни на един куп мъже и го раздава на много оборотна. Казва, че ще пее и онзи ахмак, нали акъла му е като на врабче, тегли поредния кредит да й даде пари, че е много златна... и така до следващия път. До момента вече 4 пъти са се събирали и разделяли, като всеки път прилага тази тактика“ – разкриват запознати с драмите в семейството.

Хитрата Мария била много доволна, че стратегията й за връщане на съпруга е безотказна, поне за момента. Източниците ни разкриха, че Миро наистина е потънал в заеми, защото любимата му харчи като Зил. Дзвера бил като омагьосан, но не спирал да харчи пари по заралийката, която тържествувала с марковите си дрешки и обувки. Бизнесменът угаждал на всичките капризи на миньончето на фолка. Въпреки това Соколови имали своите проблеми и вече на няколко пъти се карали по-сериозно и разделяли за около седмица. Във фолк средите от година се обзалагат колко ще продължи този брак на Мария, като според най-големите оптимисти ще се задържат около 2-3 години.

Отварачката е известна с трите си брака, като всеки следващ продължава все по-малко време. Бизнесменът Димитър Андонов и милионерският наследник Християн Гущеров вече не искат и да чуят за бившата си невярна съпруга. Разбира се, Мария отрече да е била пред развод, но „Уикенд“ разполага с кадър, където се вижда, че брюнетката е махнала пръстена, който показва, че е омъжена, от профила си в инстаграм, а след сдобряването й с Миро отново показа, че е семейна.

Споделяне:
Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

4 коментара

  • img
    ?!?!?!
    20 Септ 2022

    Тая трябва да е доста кръшна в кревата и френския, че да омагьосва така мъжете, че да искат да са с нея ... Защото като тяло и визия е доста под средното ниво

    Отговори
  • img
    Ману
    6 Септ 2022

    Еми като им е толко акъла на мъжете

    Отговори
  • img
    Тото
    2 Септ 2022

    Харчи като Зил - ахахахахах. Това беше добро.

    Отговори
  • img
    Hbhh
    25 Авг 2022

    Дано го разори и да му бие шута. Така му се пада на тоя мухъл, дето си заряза дечицата, заради една бивша проститутка.

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *