17 Септ 2025

Бившата на Тодор Славков разцъфна след раздялата им (Би му шута заради изневери)

Бившата на Тодор Славков разцъфна след раздялата им (Би му шута заради изневери)

Бившата половинка на Тодор СлавковСилвия, значително се е разхубавила след раздялата си с внука на Тато, научи HotArena!

Блондинката и Тошко години наред ту се събираха, ту се разделяха, но накрая вдовицата на Поли Пантев изрита Славков заради любовта му към чашката и системните му изневери.

Окончателната раздяла между Тодор Славков и половинката му стана факт преди повече от година. Репортер на „Всеки ден“ засече атрактивната блондинка да се разхожда с кученцето си – порода йоркширски териер, по булевард „Ал. Стамболийски“ в самия център на столицата, където дамата обитава просторно жилище.

Тя отглежда сама щерка си Кати, плод на любовта й с наследника на Иван Славков. И макар малката да е одрала кожата на татко си, напоследък тя изобщо не се срещала с него. Силвия е прекъснала контактите им и двамата почти не контактуват.

Тошко е или вечно пиян, или спи по цял ден, кога да отдели време на единствената си щерка. Той не излиза от нощните клубове в София, а там гуляе по цяла нощ със знайни и незнайни красавици, коментират запознати.

Съседите в кооперацията на Силвия споделят, че тя е изключително вежлив и възпитан човек. Никой от обитателите на сградата не е имал проблем с ВИП комшийката си. Вдовицата на разстреляния бос Поли Пантев не страда от звездомания, нито пък се държи с типичното за височайша мутреса поведение.

Напротив – тя е деликатна и се поздравява с всички. Пазарува от кварталния супермаркет и когато е на близко разстояние, не ползва автомобил. Особено през последните месеци блондинката изглежда фантастично и направо сияе, смятат очевидци.

Силвия обитава огромния си дом освен със дъщеря си Кати, така и с щерка й от Поли Пантев – Ралица. Тя сама е отгледала и двете момичета, без да разчита на бавачки. В последно време тя прекарва цялото си свободно време с децата си и е свела до минимум социалните си контакти.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

1 коментар

  • img
    мив
    18 Септ 2018

    На какво ли е приличала тази грозна жаба, щом се е "разхубавила"?

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *