Новата изгора на Ася Капчикова я заведе на море на остров Миконос, научи HotArena. 
Мъжът до бившата на Криско е с няколко години по-голям от силиконката. Той е успешен бизнесмен. Запознават се в обща компания. Ася веднага си го харесва и за кратко време го оплете в лапите си.
Новоизлюпената двойка отсяда в малка къща на острова. Ася сама се похвали, че е на екзотична дестинация, но упорито крие човека, който и прави компания. Мъжът до плеймейтката не иска да влиза в светските хроники. Той се крие от светлините на прожекторите и избягва да се появява с Ася по дискотеки и пратита.
Капчикова е хлътнала до уши по новото си гадже и вече е преодоляла раздялата с бившия си Живко, пише „България Днес“. 
 
                         
                                 
                                     
                                 
             
             
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                             
                             
                             
                             
                            
4 коментара
Ха ха
22 Септ 2019Голямо глезене,даже и шезлонг не и е взел!
Mhm
5 Септ 2019Там е с жена. Няма никакви любовници, още по-мслко пък, богати. Търси си, ама ..трудно- носи й се славата
Prostitutka
3 Септ 2019Nqma gadje samo klienti q pliuvat za mangizi i to malko tq e evtina
Жук
31 Авг 2019Капчикова ака права под душа на плажа и се подмива с морска вода защото редовно и раззбиват циганите лайната на Оазис