Кой е Константин Игнатов?
Сериалът за Ружа Игнатова, известна като криптокралицата, „Взимай парите и бягай“, вече е на екраните, но не всичко е такова, каквото изглежда. Константин Игнатов, брат на Ружа, не крие недоволството си от представянето на историята. "Сериалът е пълен с измислици", заявява той в интервю за „Филтър“. Според него, много от героите и събитията са променени, включително и собственото му име.
Той подчертава, че създателите на сериала не са потърсили него за консултация, което е довело до множество неточности. Действията на Ружа и нейния съдружник относно криптовалутата OneCoin са разказани с много драматизъм, но Константин е убеден, че реалността е много по-комплексна.
Мистерията около Ружа
Ружа Игнатова изчезва през 2017 година и до днес остава в неизвестност. Според слухове, тя може да живее в Дубай под нова самоличност, но съществуват и теории, че е ликвидирана. Интригата около нея не спира да расте, тъй като ФБР все още я издирва и не е обявена за мъртва.
Сериалът, продуциран от немската телевизия ZDF, показва охолния живот на Ружа, натрупаните милиарди и лъскавите партита, но също така и заплахите, с които тя се е сблъсквала. Журналистически разследвания и съмнения за измама не закъсняват, поставяйки под въпрос легитимността на OneCoin.
Актрисата, която играе Ружа
Ролята на криптокралицата е поверена на Нилам Фарук, немска актриса с интернационални корени. Тя признава, че е било предизвикателство да пресъздаде образа на Ружа, но работата по сериала е била изключително интересна и вдъхновяваща. Интригата и мистерията около Ружа Игнатова определено ще продължат да привлекат вниманието на зрителите!
Какво ще се случи следващото?
Със сигурност ще бъде интересно да видим как ще се развие историята в бъдещите епизоди и как Константин Игнатов ще реагира на новите обрати. Следете ни за още новини и шокиращи разкрития!
6 коментара
Йешуа
26 Март 2026До горнио. Много злоба.
Ина
26 Март 2026Както винаги в бг, престъпника става “герой” та чак и сериал за нея, изкараха я велика, грозната, дебела циганка мазна!
17.05.1976г.
26 Март 2026Клане със секира за Гнусните Мангалки надежда дойчева, софка маринова, бони и роксана. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай.
Мангалката дойчева
26 Март 2026Мммооддераторчето. Гнусната Мангалка надежда дойчева с Грознио и Увиснал Нос майче се има за "красива българка". Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай.
Мангалката дойчева
26 Март 2026!!! nadezhda doycheva !!! Използвайте гугъл. Отиди на изображения. Фейскенефбук (фейсбук). СНИМКА. Ето я Гнусната Мангалка надежда дойчева с Грознио и Увиснал Нос. Откъде го вадиш това самочувствие.
Днес Бг
26 Март 2026Мммооддераторчето. Гнусната Мангалка надежда дойчева с Грознио и Увиснал Нос майче се има за "красива българка". Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай.