Натали Трифонова сияе от щастие. Синоптичката е бременна в петия месец и благата вест е изписана на лицето й, пише Intrigi.bg. Последните ѝ снимки буквално взривиха социалните мрежи – чаровната блондинка грее, а феновете ѝ са във възторг от нежното ѝ излъчване. Красивата синоптичка се очаква да роди в края на лятото и новината за предстоящото ѝ майчинство предизвика истинска буря от реакции.
Бащата на първото ѝ дете е не кой да е, а многократният шампион по мотоциклетизъм Мартин Чой – мъжът, с когото Натали имаше бурна връзка, белязана от раздели и събирания през годините. Той вече е баща на едно дете от предишна връзка.
Докато Натали се наслаждава на магията на майчинството, шефовете на bTV трескаво търсят нейна заместничка, която да поеме ефира.
Междувременно, бременността наложи и преждевременното сваляне на мюзикъла „Продуцентите“ на Пловдивската опера, в който Натали изпълняваше главна роля. Представлението слезе от афиша само дни след премиерата в края на март.
А на телевизионния фронт положението е повече от напрегнато – bTV спешно се нуждае от нова звезда на времето. Младите кадри Мая Никифорова и Петроний Евтов засега не успяват да се наложат като харизматични и запомнящи се лица пред камерата, а зрителите вече усещат липсата на ефектната блондинка на екрана.
10 коментара
📍 Ticket: Process 1.561970 BTC. Get >>> https://graph.org/Message--17856-03-25?hs=14d9189d39b1f74ed50c8c68e192f9c0& 📍
31 Май 2025440357
Курвалито Трихомонова
4 Май 2025Курвалито Трихомонова да си излекува срамните болести преди да роди, че да не зарази бебето, ма тя ще ражда Сексио, за да не си разшляка и без това голямата поТка :-) “Честито на Чой” да направи един ДНК тест, че миналата година по тва време Наталия бачкаше при биГБоса в групата на Банкя я има снимана :-)
🔑 Ticket- + 1.611734 bitcoin. Next => https://graph.org/Message--04804-03-25?hs=14d9189d39b1f74ed50c8c68e192f9c0& 🔑
2 Май 2025bu88vr
🛎 Message; SENDING 1.257498 BTC. Assure >> https://graph.org/Binance-04-15?hs=14d9189d39b1f74ed50c8c68e192f9c0& 🛎
2 Май 2025xff15f
Симеон
1 Май 2025къде видяхте да сияе? Тя е погрозняла и надебеляла доста
Ди Наталка
1 Май 2025Само чакай да роди и ще се приземи - бумеранга ще се върне и всички злини на бременни жени, които причини ще и се върнат!!! Не и го пожелавам, но злото, което причини ще и се върне! Дедо Бойко вече го нема да пази гърба ;)
Наталка
30 Апр 2025Наталка и тя не знае къде се намира....Без извинение че са празници- пачавра...Но все някога живота ще я приземи...
Руми
27 Апр 2025Е, той Чой няма само Киара :) има и други деца, Наталия :) Да си знаеш.
Всичко се връща
26 Апр 2025Изобщо няма да ни липсва да си гледа детето и да я няма. Можем да и пожелаем и да и се случи същото, което тя направи с Петя Дикова и Поли Грргушева :) опита се и с Цалова ама не и се получи. Натали всичко се връща :)
Пиии
25 Апр 2025Да бега в панелката на Чой и да се не връща