Чудо на чудесата! Азис обязди жена! Кралят на попфолка долепи мъжкото си достойнство до Мис Стара Загора Галина Димитрова.
Това се случи на снимачната площадка на новия клип на Василка - "Хоп", който вече се превърна в абсолютен хит из сайтовете за споделяне в Интернет.
Кадър от видеото попадна и в редакцията на HotArena.net. Споделяме го с вас, тъй като снимката и този път е скандална - в стил "Азис".
Част от видеото към "Хоп" е заснето край лазурна вода. Този път известният със афинитета си към собствения си пол певец, е решил да скочи на женско.
Помолен да издаде повече подробности около сюжета на видеото, което както личи, ще е изпълнено с много сексапил и горещи страсти, звездата на Diapason Records отговаря само със загадъчна усмивка.
От утре, когато клипът ще се завърти в ефира на Фен ТВ, вероятно ще ни стане ясно какво е имал предвид.
3 коментара
real man
19 Септ 2012super typa novina
коко
9 Септ 2012Тази Галина сигурно ли е че не е трафестит?
elinka
30 Авг 2012v klipa HOP nyama takava scena...pak lujete jalki ste :D:D:D