Сред звездите, които влизат в хитовото предаване "Като две капки вода" е Николаос Цитиридис, пише Филтър. След като се раздели с Би Ти Ви, той така и не получи покана д се върне на екрана. Успя все пак да направи кратко турне с променлив успех, напомняше за себе си с видеа в социалните мрежи, а ето че сега "Нова" му дава възможност да се изяви в пълния си блясък.
Цитиридис е на "ти" с музиката, дори преди да стане тв водещ, е свирил като барабанист в група. При пеенето не може да се похвали с някакви особени гласови данни, но пък ще заложи на артистичност.
Ще гледаме още дуета Торино и Пашата. Латино кралете ще се състезават в шоуто като един участник, така както преди два сезона се включиха водещите на "Игри на волята" Ралица Паскалева и Димо Алексиев.
0 коментара