Деси Цонева отскоро се подвизава в ново амплоа. Блондинката, която доскоро бе част от женското следобедно шоу на Иван и Андрей „Терминал 7“, ще става дизайнерка, научи HotArena.net.
Бившата жена на Янчо Таков сподели, че е започнала да шие дрехи „на шега“, но впоследствие установила, че новото й занимание доста я влече, пише в. „Всеки ден“.
Щерката на Митко Цонев стартира бранда си Peperoncino с плажни рокли, а за премиерата им избрала един от най-оборотните нощни клубове в Сен Тропе, където разпуска с родителите си.
„Ще стартирам с линия тениски, които са с доста еротичен заряд. След като съм дала име на колекцията си „Вярвам в порното“, сами може да си направите сметката. Решила съм да продавам тишъртите по интернет, но кой знае, след време може и да отворя мой бутик, ако ми се получават нещата“, сподели Деси.
Междувременно Цонева отказа тлъст хонорар за участие във „ВИП Брадър“.
0 коментара