Нов домашен любимец на Деси Радева
Скандалната новина е, че Десислава Радева, съпругата на премиера Румен Радев, вече има нов домашен любимец! И не какъв да е, а истинска италианска хрътка, която струва над 2000 евро! Папараци от сайта Lupa.bg успяха да я заснемат как разхожда своето малко кученце в центъра на София.
Очевидно, след изборите на 19 април, Деси е решила да се поглези с елегантен компаньон. Тази млада хрътка е само на няколко месеца и доскоро не беше известно, че бившата първа дама отглежда животинче. Явно в президентската резиденция не е било удобно за домашен любимец, но сега тя няма скрупули!
Цената на елегантността
Според информация, която събрахме, цените на италианските хрътки в зоомагазини в столицата варират между 800 и 2000 евро. От лицензирани развъдници пък цената може да надхвърли двойно. Явно Десислава е успяла да се сдобие с един от тези луксозни екземпляри, а според слуховете, кучето е подарък за нея.
Италианските хрътки са истински хит сред световния елит! Те са елегантни и стройни, подобни на стандартни хрътки, но в миниатюрен вариант. Възрастните достигат височина около 35 сантиметра и тежат между 3,6 и 4,5 кг. Те са с гладка и лъскава козина и идват в различни нюанси, което само увеличава тяхната привлекателност.
Стил и мода
Интересно е, че въпреки жестоката августовска жега, Радева е избрала комплект в изцяло черно. Кремавата й чанта обаче не беше в тон с белите й маратонки, а приятелката й носеше огромен плик от луксозен бутик за висша мода. Очевидно, двете дами първо са се отбили на шопинг с кученцето!
Какво ли още ще ни изненада Деси Радева? Дали ще видим още модни изцепки или шокиращи разкрития? Очаквайте с нетърпение!
1 коментар
Пешо
23 Авг 2026Дизайнерско? И кой "дизайнер" е направил кученцето?