16 Септ 2025

Деси Слава праща сина си да учи занаят на Малдивите (Още за плановете на амбициозната майка)

Деси Слава праща сина си да учи занаят на Малдивите (Още за плановете на амбициозната майка)

Майки, синът на фолкпевицата Деси Слава вече се е ориентирал към професия, с която иска да се занимава. От малък има афинитет към приготвянето на храната, а майка му вече е начертала план за професионалното му развитие. Тя има намерение да го прати на стаж при най-добрите готвачи на Малдивите, дочу Hotarena.

Отвореното хлапе показа кулинарните си умения в „Черешката на тортата“ , където за първи път децата на известни родители демонстрираха добро възпитание и домакински умения. Майки не се притесни да признае, че е голяма ценител на храната и обича да си похапва обилно. Той често готви вкъщи и отменя ангажираната си майка. По закръглените й форми можем да съдим, че ястията на Майки са феноменални.

Той репетира в домашна обстановка много трудни за приготвяне храни. Надява се един ден да се нареди сред големите имена на майсторите. Деси Слава споделя, че още от малък Майки има афинитет към кухнята. Веднъж певицата отишла на ресторант със свои приятели и взела майки със себе си. Както играело между масите хлапето изведнъж изчезнало. Оказало се, че Майки е намерил входа към кухнята и се е намъкнал при специалистите да попива опит, пише „ШОУ“.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

2 коментара

  • img
    ха
    3 Фев 2017

    на тази снимка помислих, че е с онова циганче-гаджето й, а той бил синът й

    Отговори
  • img
    Бебо
    18 Яну 2017

    Тя го беше пращала да учи в Гърция, сега Малдивите. Защо ли го мъчи?

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *