15 Септ 2025

Деси Слава се вталява с фотошоп

Деси Слава се вталява с фотошоп

Фолк певицата Деси Слава е избрала най-лесната ,,диета”, с която можеш да отслабнеш за минути – фотошоп, научи HotArena.net.

 

На последната й фотосесия тя изглежда видимо отслабнала и всички смятаха, че се е вталила заради младото си гадже - ММА боеца Светлозар Савов, но истината е друга. Фолк дивата е прибегнала до фотошопа и за пореден път показа снимки, които са силно обработени. На една от снимките тя е седнала върху котка, но изглежда много неестествено и дори смешно, пише в. „Всеки ден“.

 

Вместо да впечатли с фотосите си, те й донесоха само негативи.

 

„Това е ужасен фотошоп, личи си от километри!”, ,,Това е абсурдно и ненормално, тези фолк диви съвсем превъртяхаи!\",,Как може да се излага така?”, питат се почитатели на певицата. ,,В стремежа си да изглежда по-слаба е готова на всичко, но не и да започне да спортува или да се храни здравословно”, допълва друг неин фен.

 

На живо певицата изглежда съвсем различно, поне 7-8 килограма повече от снимките които показва, потвърждават очевидци. Блондинката винаги се е борила с килограмите и през 15-годишната й кариера постоянно варира с теглото, което така й не можа да се задържи за по-дълго. Истината е, че изпълнителката никак не харесва факта, че е малко по-пухкава в краката и ханша. Опитите й да се вталява с фотошоп, обаче се оказаха комични.

 

 

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

0 коментара

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *