22 Окт 2025

Диляна Попова остави Борил на Блатечки

Диляна Попова остави Борил на Блатечки


Няколко дни с Асен Блатечки ще прекара синът му Борил. Актрисата и модел Диляна Попова повери малчугана на грижите на баща му, тъй като самата тя реши да отскочи до Бахамите, видя HotArena.


Диляна бе поканена там на сватба на една от най-добрите си приятелки.


Церемонията се състоя на брега на океана и Диляна разбира се, се появи чисто боса. Актрисата и моделка заложи на чисто бяла къса рокля, с което успя да плени останалите гости.

HotArena.net
Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

Диляна Попова остави Борил на Блатечки

1 коментар

  • img
    Меркантилни женици
    26 Авг 2018

    Не е Бахамите,а Доменикана.Приятелката й Наталия Милкова,вече Манджукова се омъжи за племенника на Петър Манджуков-Атанас.И тъй като бившите „ манекенки от Визаж” трябва да се подкрепят,тя покани на сватбата си Яна Грудева и Диляна Попова,белкем забършат и те някой милионер,чието семейство да разбият!!!

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *