Шокиращи разкрития в НС
Точно когато мислехме, че сме видели всичко, Делян Пеевски от ДПС изригна с невероятни обвинения! На скандална пресконференция той разкри, че е получил подло предложение от ПП-ДБ: "Пенсионирай Борисов, за да ни вземеш избирателите!" Можем ли да повярваме на ушите си?
Пеевски заяви: "Отидох при Борисов и му казах 'хубави приятели имаш, лъжци'." Това не е просто политическа игра, а истински шок, който може да промени политическия пейзаж в България.
Какво още разкри?
Според Пеевски, Кирил Петков и Асен Василев му предложили да свалят санкциите, които тегнат над него, в замяна на пенсионирането на Борисов. Той сподели, че е бил "изгонен" от тяхната компания, но какво всъщност стои зад тези думи? Какви тайни скрити игри се играят зад кулисите?
- Пеевски обясни как "всичко е регламентирано" и "влиянието, което оказваме е в полза на хората".
- Той сподели, че обжалва американските санкции и смята, че ако те паднат, ще паднат и другите.
- Земеделският министър е в центъра на спор, свързан с отварянето на магазините, което също е част от шокиращите разкрития!
Тези открития идват в момент, когато Борисов и Пеевски са в директен конфликт и всички очакват следващия ход. Как ще реагира Борисов на тези обвинения? И какво ще последва от тук нататък?
Гледайте видео репортажа на Анелия Дулева и Симеон Крушков за още шокиращи подробности!
Очаквайте още шокиращи разкрития и задкулисни игри в следващите дни!
0 коментара