Най-палавото електронно издание G.Magazine стартира първото си парти за сезона. Екипът му е подготвил множество летни изненади, първата, от които е още тази събота в Пловдив, в Акватека 9-ти километър.
Първото за сезона G.Magazine Summer Pool Party обещава да бъде повече от горещо. Десет от най-добрите диджеи ще миксират летните хитове на 2012. От Дерби, Пит Бул и G. Magazine са подготвили и куп награди за купонджиите, между които и професионални фотосесии, в които можете да участвате с бански или без.
Сред множеството атракции, с които гостите ще се развличат, са предвидени и редица еротични изненади. Ще бъдат изложени лъскави тупалки, които знойни мацки ще мият.А студените коктейли и горещите летни хитове ще поддържат настроението на макс.
Тези, които издържат най-много са поканени да участват и в еротичното афтърпарти, което G.Magazine организира в нощен клуб FIVE. От изданието обещават двойна доза забавление и еротика за всичките си фенове.
За да разберете всички подробности около купона можете да посетите страницата във Фейсбук Тук.
0 коментара