4 Окт 2025

Елена Станулова: Аз съм топ красавица (Показа и огромен татус)

Елена Станулова: Аз съм топ красавица (Показа и огромен татус)

Бившата тв водеща Елена Станулова се обяви за топ красавица. В последно време щерката на Искра Радева е доста заета да обикаля нощните заведения и да се надува, разбра HotArena.net.

 

Блондинката бе изловена тези дни да купонясва в известен чалга клуб в София. Тя се появи оскъдно облечена и с огромно тату на корема.

 

Татусът, който е копие на този на Лейди Би красеше пъпа на блондинката. Не е ясно дали татуировката е нова или Елена просто избягва да я показва.

 

Доскоро блондинката бе колежка на Гала в „На кафе“, но след поредния скандал изчезна. Свидетели разкриха, че Станулова е била платено момиче и дори е участвала в схема.

 

Елена отрече това да е вярно, но скоро след скандала изчезна. И оттогава рядко се появява на публични места, пише „България днес“.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

5 коментара

  • img
    Стаси
    29 Яну 2014

    Беше хубаво момиче. Направи се на нищо. Ужасна е така.

    Отговори
  • img
    HHAHAAHAHAHAHAHHAH
    26 Яну 2014

    За първи път чувам за татуировка на стомаха!WTF?Хот арена вие преди всичко сте жалкари!А за тая-личи си ,че е курва грозна при това!

    Отговори
  • img
    pffffffff
    21 Яну 2014

    koi te izluga :D

    Отговори
  • img
    lili
    21 Яну 2014

    PO GROZNO NESTO NE SAM VIJDALA

    Отговори
  • img
    ico
    20 Яну 2014

    Top kurvetina bih kazal.....

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *