Победителката от Биг Брадър Фемили Ели заряза половинката си Веселин заради известен разбойник, който в момента лежи в ареста.
Става дума за Пеньо Мангъров, по-известен като Сашо Чешкия, който преди няколко месеца бе задържан при спецакция на ГДБОП в столичния квартал "Люлин".
Новият възлюбен на Ели Кузмова има задочна 20-годишна присъда за поръчково убийство в Прага. Неотдавна излежа 8 години затвор за изнасилване в Пловдив.
До ареста на 37-годишния кикбоксьор се стигнало след продължило над половин година разследване по жалба на софиянка, която била изнудвана и заплашвана.
"Да, вече не съм с Веселин от близо година, а с кикбоксьора Мангъров. В момента сме разделени заради стечение на обстоятелствата. Той е в ареста", заяви Кузмова пред "Станция Нова".
"Не е лесно и психически, и физически, да поддържаш връзка с човек в ареста. Но пък така можеш да разбереш колко е силна връзката", смята брадърката.
До днес Веселин не е знаел кой е новият мъж на Ели, ако е гледал предаването, го е разбрал от него.
"Имах нужда от истински мъж, а не от човек, който говори само празни приказки. Нещата между мен и Веселин бяха доста пропукани и реших, че няма нужда да продължавам тази връзка, която не ме задоволява нито физически, нито психически. Бяхме 5 години заедно с Веско", добави Ели Кузмова.
Преди да се разделят, караниците помежду им станали ежедневие.
"Той се грижеше за децата ни, но когато караниците станат непрекъснати, те се отразяваха на децата ми, тъй като тяхното спокойствие е по-важно".
3 коментара
:Ь
12 Септ 2012няма такова нещо .... "Да, вече не съм с Веселин от близо година" няма такова нещо ... преди седмица ги видях заедно. Пълни глупости
как
10 Септ 2012до льоьо предишния, четеш ли бе "Да, вече не съм с Веселин от близо година, а с кикбоксьора Мангъров. В момента сме разделени заради стечение на обстоятелствата. Той е в ареста", заяви Кузмова пред "Станция Нова". Тя сама го е казала,на живо в предаване, значи си измисля ли?@!
:)
29 Авг 2012Готин е Веско, тая и от мъж на мъж