6 Септ 2025

Емануела: Искам да се разведа, но не смея

Емануела: Искам да се разведа, но не смея

Фолк певицата Емануела няма търпение да се разведе с бившия си Никола, но не смее да подаде молба за развод, научи HotArena.net. Красивата изпълнителка споделя, че е ужасно суеверна и спазва определени ритуали.

 

Според певицата е изключително лош късмет да сложи край на брака си, още преди да е минала и година от него. Затова смята да изчака до първите дни на 2014, за да направи финалната крачка.

 

Крахът в отношенията й с Никола настъпи, след като певицата научи, че съпругът й изневерява. Изпълнителката е в състояние да назове поне 3 негови прелюбодейства, но не изключва и повече.

 

На самата Емануела й бяха приписани връзки с редица бизнесмени, но фолк дивата е категорична, че това не е вярно. И не смята да се обвързва още дълго-дълго време след скандалната си раздяла.


В момента певицата живее в дома на майка си, със сина си Христо. Двамата ще останат там, докато приключи ремонтът на дома й в Бояна.

 

Певицата не отрича, че продължава да търси съвършения мъж, но не знае дали, ще го намери.

 

В същото време столични клюкари отбелязват, че Никола никак не тъжи по изгубената си съпруга. Той многократно е бил забелязван в женска компания и да празнува свободата си по заведения, пише „България днес“.

 

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

1 коментар

  • img
    desita1
    4 Септ 2014

    Е щото пък тя се е спряла ине му кръшка никак - гръмнало , че ги събрало .

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *