12 Септ 2025

Емануела взима бебето по участия! Има собствена стая в дискотеката

Емануела взима бебето по участия! Има собствена стая в дискотеката

Фолк певицата Емануела ще взима бебето си по участия, узна HotArena.

Изпълнителката поднови ангажиментите си по дискотеките си и днес е първият й.

За да не оставя детето само вкъщи, тя ще го взима със себе си по клубовете. Емануела се е уговорила със собствениците на столичен чалга клуб да й освободят една стая, която да ползва като детска.

Помещението вече е оборудвано с играчки и кошарка, където Димитър-младши да спи, докато майка му вие глас в заведението.

Припомняме, че Емануела работеше допоследно преди да роди и сега, само два месеца след появата на бебето, отново е по кръчмите.

Това накара някои нейни колежки да смятат, че Диневи са отрязали тотално младото семейство и затова се налага певицата да изкарва парите.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

2 коментара

  • img
    Wwww
    4 Септ 2015

    Какви са тези глупости ,детска стая в дискотека????? Алооооо ,първо каква шумо изолация трябва ,че да спи това дете докато отвън се вихри дива чалга?как си я представяте с бебе под мишница по дискотеките.пълни глупости

    Отговори
  • img
    jenn
    21 Авг 2015

    това виц ли беше!?

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *