12 Септ 2025

Емилия без много грим и фотошоп- не е зле! (ФОТО)

Емилия без много грим и фотошоп- не е зле! (ФОТО)

Броени седмици след катастрофата, при която лицето на Емилия пострада сериозно, фолк певицата смело си пусна в профила снимка, на която е със съвсем лек грим и без обработка с фотошоп, видя HotArena.net.


Певицата изненада повече от приятно феновете си като се появи почти без грим. При това Емилия показа на всички, че може да изглежда чудесно, и без обилния грим по лицето си.


Само с очна линия и спирала, без сложни тоалети и прически, певицата позира почти само по бижута, пишат от kliuki.net.

 

Доскоро фолк звездата се криеше и не само не позволяваше да я снимат без грим, но и държеше всичките й снимки внимателно да се обработват.


Но явно вече гледа по философски на нещата и е убедена, че естествената красота, дори и несъвършена, е много по-привлекателна за феновете, отколкото студената обработена визия.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

2 коментара

  • img
    xoxoxo
    5 Септ 2014

    За вас това ли е лек грим има коректор,фон-дьо тен,после пудра руж....по очите има.Смешки лек грим е спирала и червило,а не една бака кит

    Отговори
  • img
    Фифи
    25 Авг 2014

    Имам съмнение дали това е Емилия. Ако е тя снимката е доста стара. С такива накичени пръстени като вретенарска циганка Емилия ходеше преди години.

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *