Шокиращите разкрития за Емрах
Емрах Стораро взриви социалните мрежи с новия си стил, но вместо възхищение, получи порой от критики! Фолк певецът се е нагиздил с яркозелен костюм от прочутата марка „Гучи“, но не всичко е такова, каквото изглежда. Според разследване на „Уикенд“, става дума за менте, а не за оригинал.
Наблюдателни фенове веднага забелязаха, че етикетът на ръкава, който прилича на оригиналния, е поставен по абсолютно неправилен начин. Това подсказва, че Емрах не е само на пътя на лукса, а и на пътя на измамата! Сравнението с официалния сайт на „Гучи“ показва значителни разлики в кройката и изпълнението. Цената на ментето? Само 117 евро, което е в пъти по-ниско от реалната стойност на луксозния бранд.
Скандалът не е нов
Това не е първият път, в който Емрах Стораро се опитва да впечатли с фалшификати. Неговият стремеж да демонстрира лукс на всяка цена обаче му създава само проблеми. Дали той наистина вярва, че ментето може да замени оригинала?
- Фалшификат или оригинал? Въпросът остава без отговор.
- Феновете недоволстват: "Защо да се лъжем?"
- Подобни случаи подлагат на съмнение целия му имидж!
Луксът не е само за показ – той е и за истинските ценности. Ще успее ли Емрах да се изчисти от сянката на лъжата, или ще остане завинаги в света на ментетата? Очаквайте още разкрития!
1 коментар
мале
15 Фев 2026ама тоя е много грозен! Нищо чудно, че всеки път си фотошопира снимките.