30 Апр 2025

Ергенът 2 ще е Караджата в новия филм на Максим Генчев

Ергенът 2 ще е Караджата в новия филм на Максим Генчев

Максим Генчев има фаворит за главната мъжка роля в новия си филм „Свободата иска Караджата“.

70-годишният кинаджия възнамерява да покани риалити героят да се превъплъти в легендарен български революционер Стефан Караджа.

„Евгени Генчев от „Ергенът 2“ прилича едно към едно на Стефан Караджа и само да намеря още малко пари за продукцията, ще му предложа да играе ролята. Това момче, освен че е копие на героя, е и много талантливо. Убеден съм, че ще се справи отлично пред камерата“, сподели режисьорът на „Дякон Левски“ и „Ботев“.

И допълва, че за съжаление името му е в черен списък с творци, на чиито проекти държавните институции и частният бизнес трябва да отказват финансиране.

Иначе в момента режисьорът е подел дарителска кампания на фейсбук страницата си за набиране на средства за новия си филм, посветен на част от българската история.

Лентата ще разказва случки от делото и житейския път на националния герой, революционер и войвода Стефан Караджа. Парите на дарителите ще отидат за „оръжие, униформи, храна, подслон и бензин“, се казва в призива на Генчев.

Това са само част от разходите за производството на филм, вероятно режисьорът ще търси и финансиране от други източници.

В призива си режисьорът казва още, че филмът „ще бръкне“ в душевните пластове на героите, в техния изконен ген за свобода“ и че зрителят ще бъде „сблъскан челно с възкресената действителност - кръв, предателства, героизъм, лишения, отдаденост“.

„След лютите битки на „Дякона Левски“ и „Ботев“ срещу либералната пропаганда по заличаване на националния дух и култура предстои решителната „трета атака - „Свободата иска Караджата“. Ще направим един суров, здрав, натурален, истински шедьовър за светите националреволюционери Хаджията, Караджата и техните четници, чието знаме е имало твърдо послание: „Който е готов да умре за Отечеството, да влиза в боя“."

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

5 коментара

  • img
    Бивш от МВР76
    17 Апр 2025

    !!! Полина Станчева Хамид и надежда дойчева !!! Гугъл. Снимка. Статия за ИЗМАМНИЦИТЕ. Пазете се от ИЗМАМНИЦИТЕ. Моята "жена" надежда дойчева е като египетска богиня в тялото е стройна, а у главата е Крокодил. Убавецо надеждо дойчева се оказа голем чаровник. Грозотията надежда дойчева е с перфектен външен вид.!!!. Мършоооо Грозна.

    Отговори
  • img
    н. дойчева
    17 Апр 2025

    Оръфляк димитър илиев с Грознио и Увиснал Нос от локо пд само на брада го докарва, като ристьо ботев пардон христо ботев. Дали ботев е бил с увиснал нос, като увисналио нос на Мангало копейката у профил. Цигански черти.

    Отговори
  • img
    17.05.1976г.
    17 Апр 2025

    !!! Полина Станчева Хамид и надежда дойчева !!! Гугъл. Снимка. Статия за ИЗМАМНИЦИТЕ. Пазете се от ИЗМАМНИЦИТЕ. Моята "жена" надежда дойчева е като египетска богиня в тялото е стройна, а у главата е Крокодил. Убавецо надеждо дойчева се оказа голем чаровник. Грозотията надежда дойчева е с перфектен външен вид.!!!. Мършоооо Грозна.

    Отговори
  • img
    Рейчъл Стар
    17 Апр 2025

    Тоя Оръфляк димитър илиев с Грознио и Увиснал Нос от локо пд само на брада го докарва, като ристьо ботев пардон христо Ботев

    Отговори
  • img
    Н. Дойчева
    17 Апр 2025

    !!! Помните ли певицата Таня Боева? Ето новото ѝ лице за 50 бона след корекциите (Снимки): !!!

    Отговори

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *