Той не блести с външен вид, нито с характера на мъж мечта, но е харесван от много жени. Съпругата му е изключително красива моделка, любовницата – също. Да се начудиш какво толкова му харесват жените на Емил Русев.
Е, HotArena.net събра 2 и 2!
Емил Русев е червив от пари!
Участникът в „Къртицата“ има 8 магазина за дрехи, а Христина Русева движи верига от оборотни фризьорски салони.
„Емил има стотици хиляди в банковата сметка, да не кажем и милион, всяко лято със жена му са на почивка на някой екзотичен остров, паркингът на затворения комплекс, където живеят, е пълен само с техни автомобили. Децата им учат само в частни и скъпарски лицеи. Как да не се влюбиш в такъв човек”, коментират приятели на семейството, пред „Всеки ден“.
Привлекателността на Русев идва и от факта, че той върти доста голямо семейно богатство заедно с майка си. Таткото на Емил е починал рано.
Оказва се, че мачото е най-интелигентният сред участниците в Базата, макар да не го показва особено. Малко хора от Базата, а и сред зрителите, обаче знаят, че тестът за интелигентност на Емил Русев е 135. Самият той се е похвалил със сертификата от IQ теста си във Фейсбук. Емил е завършил Университета в Принстън, където няма случайни хора.
2 коментара
sasa
22 Яну 2015aha umen e kuromi
;)))
16 Яну 2015sladuk e ;)))