31 Окт 2025

Гаджето на Шопов му лъска колата

Гаджето на Шопов му лъска колата


Приятелката на Наум Шопов Теа се оказа гадже–мечта. Красавицата на актьора от „Откраднат живот” не се притеснява да хване четката и да излъска стъклото на колата на екранния лекар, научи HotArena.


Теа не се тревожи, че може да счупи нокът или маникюр, а вместо това стриктно премахва всичката мръсотия от возилото на Шопов, пише „България днес”.



„Верен копилот”, шегува се Наум с нея.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

3 коментара

  • img
    002
    1 Септ 2019

    Много е добре момичето.Аз в лице много я харесвам.В случая дрехата създава такъв ефект.Момичето си е ок.

    Отговори
  • img
    Хаххаха Смешница с много тъпо име
    1 Септ 2019

    Тази Теа - Лайнея е много невзрачна и има доста несъразмерно тяло! Какъв е този ханш, по дяволите? Хем с огромен луфт, хем с егати и бричовете.. смешна девойка, жадна за слава!

    Отговори
  • img
    :)
    26 Авг 2019

    Дрън-дрън! Момичето е ок за теб, за мен не е! Не се опитвай да налагаш мнението си, ако обичаш! Аз не съм фен на жени с огромен луфт и бричове, още по-малко си падам по лисичи физиономии с малки очички и тънки устенца! И не е виновна дрехата - когато едно тяло е съразмерно и красиво то винаги изглежда добре, независимо какъв тоалет е избран.

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *