27 Юни 2026

Гала шокира с решение да се оттегли от „На кафе“!

Гала шокира с решение да се оттегли от „На кафе“!

Гала в бърнаут: Какво се случва?

Популярната водеща Гала обмисля окончателно оттегляне от емблематичното предаване на Нова телевизия „На кафе“. Близки до звездата разкриват, че тя е изпаднала в тежък бърнаут и сериозно изтощение, лишаващо я от всякаква мотивация за работа. Изморената плевенчанка вече няма интерес към темите в шоуто, а самата мисъл за ежедневните дежурства в студиото я оставя без сили.

Заради това Гала е взела рекордно дълга лятна ваканция от цели три месеца, като е слизала от ефир още на 5 юни. Това е най-дългата отпуска в 32-годишната история на медията! До края на сезона предаването ще се води от нейните панелисти.

Какво ще прави Гала?

На 59 години, Гала иска да намали професионалните си ангажименти и да прекарва повече време със семейството си. Тя планира да се посвети на мъжа си Стефан, дъщеря си Мари и внучката си Лора. Водещата живее основно заради почивките с любимите си хора и възнамерява да предложи услугите си за ново уикенд шоу, което да се излъчва на запис. Този формат ще ѝ позволи да снима по няколко епизода наведнъж и да бъде свободна през останалото време.

Какво следва за Нова телевизия?

В Нова телевизия вече обмислят бъдещето на своята най-голяма звезда. Един от проектите включва Гала да излезе на сцената на шоуто „Като две капки вода“ като партньорка на Димитър Рачков. Другата обсъждана алтернатива е да поеме изцяло съботно-неделния сутрешен блок на медията.

Все още няма официално решение кой точно ще наследи нейното място в „На кафе“ от новия телевизионен сезон през есента. Очакваме с нетърпение какво ще реши Гала и какви новини ще ни донесе!

Автор

Клюкарник.com

Всички клюки на едно място

0 коментара

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *