12 Септ 2025

Галин хвана парата, пак е държанка на стария си любовник (Вижте как се уреди с апартамент)

Галин хвана парата, пак е държанка на стария си любовник (Вижте как се уреди с апартамент)

Фолк звездата отново е станал държанка на спонсора, който го изстреля в небесата – Благо Солов, собственик на мебелната фирма „Явор”, научи HotArena.

Рестартът на любовния им романс има и физическо измерение – чалгаджията се облажил с тристаен апартамент в столицата, който му бил закупен от щедрия гей любовник, пише „Уикенд”.

За забранената любов между фолк певец и бизнесмен се заговори преди 2 години, когато Галин изживя своя кариерен подем. За всеки клип въшливия с пари Благо Солов вадил щедро по 10-20 бона кеш, та да се развива младежта и музиката. Че дим без огън няма, стана ясно, след като звездата на „Пайнер” бе неколкократно пъти засичан със спонсора си – Благо Солов, мъж на средна възраст, който може да му е баща. Веднага след като се зашумя за любовната им връзка двойката утихна на интимния фронт и единствено запази бизнес отношенията си.

Очевидно старата любов ръжда не хваща, тъй като от няколко седмици насам Галин отново се е върнал при някогашната си богата тръпка. Държейки на изключителна дискретност, младият певец и спонсорът му се виждали единствено в домашна атмосфера, избягвайки каквато и да е публична появя заедно.

Възобновените отношения обаче отново лежали на финансова основа. 24-годишният добричлия бъркал надълбоко в джоба на бизнесмена, харчейки по десетина хиляди лева на месец. Разходите на младата държанка били свързани със спорта, дрехи, козметика и парфюми, като най-голямо перо отивало за изхранване на изпълнителя, който не спирал да прави поръчки по телефона.

Най-големият армаган от мебелния предприемач към известния му любовник обаче е тристайно жилище в София. Заради добрата спойка помежду им Солов преценил, че талантливият певец заслужава да стане новодомец в столицата и преди няколко седмици му връчил ключовете за тухления имот в южните части на София. Излишно е да уточняваме, че целия нов дом на певеца бил обзаведен с мебели „Явор”.

„Нямам време за приятелка. Съсредоточил съм се върху кариерата си”, оправдава винаги липсата на жена до себе си Галин, пропускайки факта с кого си ляга вечер.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

8 коментара

  • img
    Надежда
    14 Септ 2022

    как се казва малка тиха улица която живееш Галин фенка съм ти

    Отговори
  • img
    Галин
    26 Авг 2017

    Здравейте на всички!Първо искам да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички които не повярваха на тази лъжа!Второ аз си имам мой личен апартамент от много скоро и даже още не съм се пренесъл там но както и да е!А по времето когато е писана тази статия което е преди година аз тогава и все още живея под наем в кв. ,,Лозенец" и това много хора го знаят!Трето нещо че аз НЕ СЪМ ГЕЙ но вие не спирате да ме тормозите в тая тема!И затова вече съм взел решение да се оправяме по съдебно решение!Благодаря още веднъж на феновете ми че не повярваха на това гнусно нещо!

    Отговори
  • img
    Gloriq
    14 Септ 2016

    Galin nqma jilishte a jivee pod naem v borovo hazainyt mu mi e lichen priqtel i dori znam kolko naem plashta!Taka,che statiqta vi e pylna izmislica!

    Отговори
  • img
    Martin
    31 Авг 2016

    Глупости! :D Галин живее в Лозенец :))) знам точно къде дори

    Отговори
  • img
    Rony
    31 Авг 2016

    Смешни сте Hotarena и то много не знам как успявате да съчините толкова лъжливи новини по адрес на Галин знам че ви е яд че момчето стана мега популярно но това не означава че може да съчинявате тези грозни измислици по негов адрес гледате да си правите евтините сензации и да си напълните джобовете като накърнявате достойнството на известните личности много е лесно да седиш зад компютъра и да си съчиняваш глупости но е по трудно да ги понасяш и като за финал на коментара ми ще ви кажа парите не са всичко предпочитам да съм бедна но да запазя съвестта си чиста но това естествено не се отнася за вас журналистите

    Отговори
  • img
    xax
    27 Авг 2016

    много си зле, кво достойнство, кви 5 лева? 100 реда поеми колко жалки били хотарена. Кво лошо има като е гей и има стар и дебел любовник? Живота си е негов, нищо общо с никво достойнство. Да си признае веднъж за винаги, всички знаят за любовниците му. Ще олекне и на тъпите му фенки като теб и на него самия.

    Отговори
  • img
    iva
    26 Авг 2016

    Veche stavate jalki i smeshni!MNOGO! Lichno se zaemam da vi sysipq...

    Отговори
  • img
    info
    23 Авг 2016

    Може и конкретната статия да е измислица, но е истина, че са били любовници. А преди това Галин беше с Хари Янакиев, и Жоро от Фетиш.

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *