Глория и сръбското й гадже правят опити за бебе. Тази клюка се разнесли зад кулисите на концерта на "Планета" във вторник вечер.
Примата от Русе споменава пред колежки, че наистина е готова да стане майка и все по-сериозно обмисля кога да зачене.
За пръв път 38-годишната звезда на жанра призна лично, че заради напредващата си възраст и улегнало положение копнее поне още веднъж да изпита чувството, че дава живот, научихме от "Всеки ден".
Към днешна дата Глория отказва да се появи с мъжа от леглото си. Разкрила е единствено, че той не е с българска националност, а е сърбин.
Щастливецът е заможен сърбин, с когото тя се запознала покрай едно от честите си гостувания в Белград. Примата на фолка била впечатлена от галантността му и непрекъснатите романтични изненади.
"Умее да ме ухажва, да ме глези. Щастлива съм, чувствам се пълноценна с него. Коренно различен е от българските мъже", споделя развълнувано тя.
3 коментара
ина
15 Септ 2012Какво друго може да я впечатли тая женица,освен паричките...на тая възраст е по-добре да си мисли за внуци....
kamito
29 Авг 2012ne znam za bylgarskite maje,ama taq grozotiq ne prilicha po nishto na bylgarskite jeni-te sa krasivi i umni,a ne kuhi kato ne.sigorno zatova ne q uhajvat bylgarskite myje.mekica takava!
mm
23 Авг 2012ARE BEEEEEEEEEEEEEEE DO KOGA