13 Септ 2025

Гонзо пафка по 3 кутии цигари на ден

Гонзо пафка по 3 кутии цигари на ден

Спортният директор на Левски Георги Иванов-Гонзо не може да се откаже от най-голямата си страст, цигарите, и пафка по 3 кутии на ден.

 

"Цигарите са ми в устата още от 16-годишен. Не съм ги спирал и по време на активната си кариера, и след края й. То си е въпрос на организъм - на мен не ми пречат", призна Гонзо.

 

"На ден пуша между 2 и 3 кутии цигари, както дойде. Знам, че не давам добър пример на футболистите си, че особено за тях папирусите са абсолютно нездравословни, но...", примирил се се с вредния си навик легендарният нападател на Левски.

 

 

В предаването на Росен Петров Гонзо разкри също, че като състезател бил много суеверен. Преди всеки мач ходел на църква, а на терена стъпвал първо в левия крак.

 

 

"Няма защо да си кривя душата - ходил съм и по врачки, но вече не вярвам на тези неща".

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

0 коментара

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *