Райна и бившият й любовник – Коцето, пак са си близки. Нещо повече – двамата поп-фолк изпълнители не се свенят да демонстрират интимност на публични места, узна HotArena.
Те сякаш изобщо не си дават сметка, че сега не е уместно да се натискат, тъй като Константин има съпруга и две деца. Последните няколко месеца Райна изкара в Куба, а след като се завърна от Острова на свободата, отиде на участие в дискотеката на някогашното си гадже в Студентски град. Именно във въпросното нощно заведение стана ясно, че старата любов не е хванала ръжда през годините, пише „Уикенд“.
След като изпя няколко песни, включително и дуетни с Коцето, македонското девойче буквално се хвърли в прегръдките на бившия си мъж. Той пък хич и не се дърпаше, даже търсеше още по-близък контакт със стройната пайнерка.
Двамата се гушкаха и на сцената, и по сепаретата. Поседнала на канапе в заведението, Райна кръстосваше предизвикателно крака ала Шарън Стоун в „Първичен инстинкт” и нееднократно показа на Константин интимното си бельо. За участието си в дискотеката певицата беше облякла къса червена рокля, която доста я улесняваше в стремежа й да разкрива гащичките си. Под прелъстителния тоалет фолк изпълнителката бе надянала черни прозрачни бикини – уточняваме това за онези, които държат на всички подробности.
11 коментара
пипи
18 Септ 2017Много мазна проста селянка е тази и никой не я иска за жена одъртя и гъза и се чуди къде да се натиска този си избра по умно и по хубаво момиче да му роди деца а не нея.
:)
18 Септ 2017Омг.... това и аз цях да го напиша и измисля по-адекватно. Човек ако иска да изневери ще го направи. Обществена тайна е, че Коцето (поне едно време) обичаше да покръшква. Сега не знам как е, но дори и да реши да го направи ... няма да е пред 53736 човека на работа. Пък и не малко жени си показват "оная работа - и предна, и задна" (хахахах) на цяла България.....вече нищо необичайно.
Дана
15 Септ 2017Е тряжва да са в час с новите тенденции. Сега е модерно да се каже, че си е показала "най-милото' или "малкото коте". "Оная бработа" е ретро вече :)
уф, аман от този простак
11 Септ 2017А ,ти си злобен, грозен и дърт педал , лаещ под всеки постинг. Нещастник! Я,се поогледай мършоляк смотан избиващ комплексите си в жълтите сайтове денонощно!
айде пак
10 Септ 2017Е, от ракийката е! Може и Обама да му се вижда. Аман от простаци ! Една свяста и красива, талантлива жена, като видят и злобарите психясват.
Анна
9 Септ 2017Това не е Диков! Поне не водещият Доков.
himiqta q ima
8 Септ 2017Koceto q iska
мдаааа
6 Септ 2017Ами тя фъфлавата Стела и кукуто Марийка в този сайт са от ерата на динозаврите. Така, че какво ви учудва речника им от 4-ти клас? Изкукали старици! Злобни и грозни!
Дана
6 Септ 2017"Оная работа" казвахме, когато бяхме в 4ти клас. Вие сте "журналисти", толкова ли не измислихте книжовна дума? Освен това "оная работа" не я виждам, Само бикини.
сашко диков младши
21 Авг 2017Дикоф, Дъртият коцкар как се плюнчи на прелестите на Райнето...иска да мачка, ама не смее да пипне...тая люта македонка шъ му попари набързо мерака ! Тя свикнала на готини пичове, а той сиромаха кой знае до къде са му виснали...