Евгения Калканджиева е на път да се прости с кариерата си на телевизионна водеща. Шестата по красота в света може да бъде уволнена от продуцентите Иван и Андрей заради морален упадък, дочу HotArena.net.
Калканджиева се явила мъртвопияна миналата неделя, когато трябвало да води предаването „Жените говорят” в ефира на ТV7. Около 10 часа сутринта малко преди ефир Жени дошла на работа, клатушкайки се и фъфлейки, разкриват потресени редактори от офиса на продуцентската къща „Междинна станция”.
Ужасената й партньорка Мая Савова усетила, че Калканджиева не е в състояние да се покаже на екран и побързала да алармира шефовете си Иван и Андрей. Двамата пристигнали след броени минути, натоварили я на една кола и я закарали у дома й.
След неприятната изцепка на миската продуцентите от „Междинна станция” сериозно се замислили дали да не прекратят деловите си отношения с нея, като я уволнят дисциплинарно.
Алкохолните проблеми на Калканджиева лъснаха по време на пребиваването й в „Къртицата”. Шефката на „Висаж” непрекъснато злоупотребяваше с чашката и дори приятелите й признават проблемите й с алкохола.
„Очевидно е, че Жени има нужда от лечение – тя е алкохоличка” коментират те, пише „Уикенд”.
3 коментара
s
7 Септ 2013А, сефте!
АзЪ
4 Септ 2013Не можа да го прежали тоя Маргин и тва си е. Помня я ква бръмчалка беше из София по него време с едно сребристо мерцедесче, както и как се издена от масата на Начев (1996 г) по време на блиц-репортажчето на Шишманова, малко след като имаше срелба в Люлин. С такава автобиография си е цяло чудо, че още шава. Жалко, беше готино гадже!
Svetlana Kovachka
23 Авг 2013NIAMA LI S KAKVO DA SE ZANIMAVATE TA CE CHUDITE KAKVI GLUPOSTI DA PISHETE ????