
"На 80 години ли станах? Е, още не съм. Живи и здрави до 2 май, не мисля да посрещам юбилей. Най-много да съм сам вкъщи. А може да ми гостуват дъщерята Ана и внуците."
Това казва актьорът Йосиф Сърчаджиев, който след дни става по-голям с една година. Великден той изкарал с приятели актьори. Чули се с дъщеря му и внуците, и зетя.
Неотдавна той получи Наградата на София на 29-ия международен "София филм фест". След много години по сцените Сърчаджиев вече се изявява само като режисьор, пише България Днес.
Малко преди да си отиде съпругата му Райна, двамата продават мястото, което имаха в ловешкото село Кирчево. Самият той се смята за възкръснал за нов живот, след прекаран инсулт доста си отворил очите за всичко около него.
Тагове:
HotArena.net
Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.
0 коментара