11 Септ 2025

Ирина Тенчева е сред сигурните финалисти във „ВИП Брадър“! Вижте и останалите имена

Ирина Тенчева е сред сигурните финалисти във „ВИП Брадър“! Вижте и останалите имена

Близо месец до финала на ВИП Брадър са ясни съквартирантите, които ще успеят да останат до финала на предаването. Сред сигурните финалисти са Ути Бъчваров и майката на Къщата Ирина Тенчева, научи HotArena.

Макар Тенчева да не избягва конфликтите, тя се радва на голяма зрителска подкрепа. Мнозина се възхищават от факта, че Тенчева не изпитва никакви притеснения да изразява мнението си, независимо дали то ще бъде прието от останалите.

Ути пък е сред емблемите на телевизията у нас. Постоянното му присъствие в домовете на хората го прави един от най-любимите участници. Освен това той може да бъде определен като бащата на Къщата. Неговата дума е почти винаги закон за останалите.

Бившата водеща на Елит Надя, също има големи шансове да стигне финала. Тя също има доста почитатели от времето на светското предаване. Битката й с мъката й след смъртта на приятеля й, както и фобията й от водата й спечели доста състрадание и съпричастност. Мнозина коментират, че Надя е олицетворение на модерната еманципирана жена, която се сблъсква с проблеми в личния и професионален свят, но оцелява, пише „Галерия“.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

4 коментара

  • img
    W
    18 Септ 2017

    Разчита на това,че съквартирантИТи не я номинират,иначе ако отиде на елиминации от зрителски вот щеше да е първата елиминирана.Много е хитра,когато помилси,че Миглена ще бъде изгонена веднага реши да се помирят ,просто така за протокола .иван явно е много е добър и наивен,а Вихра дано е щастлива

    Отговори
  • img
    azz
    26 Авг 2017

    Ппппхахахахахаха! Като ще им взимате парите тези за платени статии , поне им ги пишете като хората, че много смешно се получава!

    Отговори
  • img
    Vik
    21 Авг 2017

    Тази сама я тласкат към финала само и само да има рейтинг предаването.Ходи и се разправя със всички .Махленска селяндурка..Виждала съм я на живо адски надменно и надуто човече.

    Отговори
  • img
    Въздух
    21 Авг 2017

    Неуспяла, досадна и елементарна комплексарка. Добре, че умее да намира мъже с пари, че ако разчита на себе си, за дъска на кочина не става. Личи си колко му е акъла на великия продуцент опосума, щом това недоразумение го върти на пръста си.

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *