10 Септ 2025

Изключват Дара от даскало? Откакто е звезда, кракът й не е стъпвал в класната стая

Изключват Дара от даскало? Откакто е звезда, кракът й не е стъпвал в класната стая

Дарина Йотова си навлече още един проблем на главата, разбра HotArena.


Освен критиките на музикалните фенове и подигравките относно външния й вид и мераците й да е голяма звезда, Дара е подложена и на системно конско от страна на родители и учители, защото съвсем е занемарила образованието си.


Откакто й порасна работата и започна да обикаля по турнета и участия, Йотова не е стъпвала в час и училището вече е на последно място в смисъка й със задачи, което не е било така, преди да започне кариерата си.


Сега Дарина е заплашена от изключване заради множеството си отсъствия, трудно навкасква с материала и най-вероято ще мине в индивидуална форма на обучение както доскорошната си приятелка и настояща съперничка Гери-Никол, пише \"България днес\".

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

5 коментара

  • img
    Aleksandar
    8 Яну 2018

    Iskam golibsnimki

    Отговори
  • img
    еми...сори
    4 Фев 2017

    Като е в държавно училище е така,аз съм в частно и съм много доволна

    Отговори
  • img
    дмвосм
    31 Яну 2017

    Момичето от 2 месеца е в лятна ваканция, а относно оформянето на оценки - всички знаем че 2 седмици преди края на учебната година учителите вече са оформили учениците и вероятно след разговор с училищното настоятелство едва ли има проблем да отсъства от училище.

    Отговори
  • img
    ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,
    20 Яну 2017

    рядко сте прости!!!! Кого изключват в края на август по време на ваканция ?!!!!

    Отговори
  • img
    Steisi
    17 Яну 2017

    ДАРА е частна ученичка.Преди да пишете нещо, си проверявайте информацията, защото това говори колко сериозна медия сте.

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *