21 Окт 2025

Жени Джаферович: Не сме расисти, мразим всички еднакво

Жени Джаферович: Не сме расисти, мразим всички еднакво

Фаталната красавиза Евгения Джаферович има какво да каже за расисткия скандал, едва не провалил мача България–Англия. Плувкинята сподели интересен пост в социалните мрежи, споделен от мнозина, разбра HotArena.


Яд ме е на англичаните! Никога не биха ни наричали „расисти”, ако знаеха как мразим всички еднакво. Включително и нас самите”, написа Жени в социалните мрежи.



Футболната съпруга определено е наясно с темата за футбола, запалянковците и скандалите по стадионите, пише „България днес”.



А репликата й принадлежи на Драгомир Симеонов, но Джаферович го поддържа на 100 %.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

4 коментара

  • img
    Tanya
    19 Септ 2020

    Малиииии какво бичме!

    Отговори
  • img
    devil
    8 Септ 2020

    джаферович ти по добре с мъжа си се скрийте, че не може никой да ви понася

    Отговори
  • img
    кати
    3 Септ 2020

    Не бих си и помислила,че въпросната пращи от ум,че би сътворила сама такива умопомрачителни излияния.Освен това според мен определението ,фатална красавица, никак не и отива.Aко не беше станалия известен с участията си по разни формати неин съпруг,кой щеше въобще да я познава.

    Отговори
  • img
    1
    27 Авг 2020

    Губите ни като потребители с натрапван ето на тази красавица на която на 30 години най после намериха професия, но никой не иска да го гримира тя.

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *