10 Май 2025

Калин Терзийски 3 пъти се измъквал от лапите на смъртта

Калин Терзийски 3 пъти се измъквал от лапите на смъртта

Писателят Калин Терзийски, който оцеля по чудо, след като започна да посяга към чашката в шоуто „Фермата“ е имал и други премеждия, които са застрашавали живота му, научи HotArena.

Калин напусна „Фермата“ след предупреждение от лекарите, че се намира в прединфарктно състояние. Оказа се, че Калин е като котките и има няколко живота. Един от най-тежките му моменти е ужасяваща катастрофа, която се случва преди около 5 години.

Писателят пресича улицата, когато го помита кола, която се движи с 80 км/час. Лекарите го описват като медицински феномен, защото оцелява след доста силен челен удар.

При една от битките си с алкохола Терзийски получава сърдечен пристъп в Сливен и е откаран по спешност в болницата. Пак като по чудо писателят преодолява сериозните здравословни проблеми, но те така и не успяват да го откъснат от алкохола, пише „Галерия“.

Споделяне:
Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

0 коментара

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *