13 Септ 2025

Камелия даде задния двор на фен! Цветин гледа отстрани като мръсно коте! (Фото от унизителния момент)

Камелия даде задния двор на фен! Цветин гледа отстрани като мръсно коте! (Фото от унизителния момент)

Ето на това се казва „кофти тръпка“.

Гаджето на Камелия е принуден да търпи какви ли не унижения само затова, че половинката му е фолк певица, видя HotArena.

Всеизвестно е, че певицата винаги се държи разкрепостено със своите фенове по изяви и неслучайно е доста търсена, макар вече да не е към Пайнер.

Почти винаги плътно до нея е и нейният импресарио, а именно – гаджето й Цветин, който е принуден да става свидетел на вулгарното поведение на половинката си.

Тя пък от своя страна не се съобразява с неговото присъствие и флиртува наред.

Последната ситуация обаче е повече от брутална, забеляза HotArena.

Случката се разигра в столична чалготека, където Камелия бе на участие, облечена както обичайно – само по блузон и нищо отдолу.

Един от подпийналите клиенти на кръчмата беше по-настоятелен към Камелия и излезе на сцената да танцува с нея. Певицата пък с охота флиртуваше с него и в един момент дори му даде гъзягата.

Почерпеният фен пое надупената Камелия отзад и двамата се отдадоха на бурни танци. И всичко това пред безпомощния поглед на горкия Цветин.

На фотоса по-горе дори ясно се вижда как гаджето й наблюдава безучастно унизителната ситуация с жена си и не изглежда особено щастлив от гледката.

А и какво може да направи?! Не е тайна, че Цветин е зависим от Камелия, която го издържа. А както знаем – който плаща, той поръчва музиката…

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

4 коментара

  • img
    ......1111
    18 Септ 2016

    Не ви е срам да пишете такива глупости нито знаете какво е станало нито нищо.Само се чудите от коя снимка да изкарате компромати. Само глупости пишете.

    Отговори
  • img
    todor batkata e tuk
    5 Септ 2016

    taq e egati I to4ilkata ,ne gorkiq fen sigurno mu se e skysal kolana hahahahah

    Отговори
  • img
    111
    28 Авг 2016

    Каква драма? Сигурно Цветин си е сложил въжето, след тази публикация. :)))))) Иначе, така като го гледам май е най-заетият в този клуб. Хората пият, а той ръчка техниката, за да им създава веселба. Щото нали, без да пусне музиката не става. Само не разбирам защо сте толкова учудени, че бизнес в чалгата има и извън Пайнер? Цяла година вече броите участията на Камелия толкова старателно, че хората ще си помислят как верно сте се вързали на глупостите на пайнерската пропаганда. :)))))

    Отговори
  • img
    lkn
    24 Авг 2016

    "...и в един момент дори му даде гъзягата." Леле,леле и това ми били журналисти !!! Пишете си поне имената отдолу, страхливцииии !!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *