ис България 2020 отново е сама, шушукат столични клюкари. Венцислава Тафкова се е разделила с тайнственото си гадже, с когото имаха сериозна връзка от близо половин година.
За разлъка говори и последният пост на моделката в Инстаграм. Тя е качила няколко снимки, на които е обърнала гръб на камерата, а текстът под тях гласи: „Leave you back“ („Оставям те зад себе си“).
Вижте тази публикация в Instagram.Публикация, споделена от Vencislava Tafkova Miss Bulgaria 2020 ???????????????? (@vencislavatafkova)
На един от фотосите прави впечатление и че е направила с ръка жест „Stop“, свързван с инициативите „Не на насилието над жени“. Дали пък причината за раздялата с партньора й не е агресия от негова страна?
Припомняме, че според упорития слух тайнственият мачо е ММА боец, известен в спортните среди и със солидни финансови възможности.
Нерядко ММА състезатели са били обвинявани в домашно насилие. Сериозни бяха подозренията за побой над Тита от страна на гаджето й Недко Николов, но слуховете така и не се потвърдиха.
6 коментара
емилия
16 Септ 2024коя е тази?
Лош пиар
16 Септ 2024Много ти е лош пиара моме, спри да си даваш парите за платени статии, които минават и заминават, без да те запомни някой.
ОМАЛА
11 Септ 2024НЕЕЕЕ ПАК ЛИ ТАЯ ЦИГАНСКА СЪС СПЛЕСКАНИЯ ГЪЗ?!! ДОСАДНА СИ, БАНАЛНА, И ГРОЗНА...
1
9 Септ 2024Ще си намери някой друг мусколест с татуси и да има пари. После защо такива им посягат. Ем, намерете си един нормален човек ве мамка му да еба. Стига сте търсели мутри с пари. Намерете си един таксиметров шофьор, библиотекар, тираджия, нещо от тоя сорт. А не мусколести с обръснати глави и татуси
123
2 Септ 2024БОЖЕЕЕЕЕЕ ПАК ТОЗИ ТРАВЕСТИТ..... НЕ Й ЛИ ОМРЪЗНА- ДА ПИШЕ СТАТИИ-САМА ЗА СЪБЕ СИ... ОТВРАТ....
Don
28 Авг 2024Кога ще каже и край на зле скалъпените й истории тука ? За малко да стане звездЪ. Като не става с ММей да пробва с калайджия