Нова любов за Наталия Кобилкина
Наталия Кобилкина, най-популярната сексоложка у нас, отново е щастлива в любовта! След два неуспешни брака, рускинята разкри, че в сърцето ѝ има нов мъж, с когото са заедно от година и половина. Но ето шокиращото – тя го крие в мазето от срам!
Дискретност и уважение
Разликата с предишните ѝ връзки е, че този път Кобилкина е избрала дискретността. Тя категорично отказва да показва лицето на избраника си, уважавайки неговото желание за личен живот. „Той е психически стабилен, реализиран професионално и изключително спокоен човек“, споделя тя.
Срещата на мечтите
Двамата са се запознали във фитнес залата и веднага усетили, че имат много общо. Спокойният начин на живот е предпочитан от тях – твърдят, че шумните събития не са за тях. Наталия не крие, че за първи път е срещнала мъж, с когото прави всичко, което истински обича, и в чиято компания се чувства на 100% себе си.
Обсъждане на бъдещето
Въпреки че Кобилкина вече е имала два брака – с бизнесмена Делчо Добрев и гръцкия предприемач Такис Дретакис, тя не планира трета сватба. След раздялата с Дретакис, причинена от финансови затруднения и напрежение, Наталия е убедена, че най-сетне е намерила хармонията, която винаги е търсила.
Какво ли ще се случи в бъдеще? Ще успее ли Кобилкина да запази тази връзка в тайна или ще излезе наяве истината за новия ѝ мъж? Следете ни за още шокиращи новини!
0 коментара