Константин се завръща с нова балада!
Константин отново е на гребена на вълната! Тази седмица той хукна по участия с новата си балада „Пиян“, която представи преди броени дни. Певецът не може да скрие радостта си: „Пичове, много съм щастлив! Сбъдна се нещо, за което мечтая отдавна – да попадна на песен, която е толкова емоционална и красива“, сподели Коцето.
Той не спира да слуша своя хит навсякъде – в колата, в сауната и дори докато тича на фитнес пътеката. „Пиян“ вече звучи и по участията му, след като певецът бе замразил сценичните си изяви заради подготовката за концерта си на 21 март в зала „Арена 8888“. Сега, обаче, Коцето е готов да навакса!
Плътен график за Коцето
Програмата му е запълнена до краен предел! Само за април Коцето има цели 12 участия. „След дългото ми отсъствие за подготовка, започвам да забивам всички клубове в България!“, заяви той при последното си интервю. Първото му участие за април беше в новия му клуб в столицата.
Интрига с „Пиян“
Интересен факт е, че „Пиян“ е и заглавието на емблематичен хит от репертоара на Борис Дали, който е сред близките приятели на Коцето. Спекулациите са, че Борката, както го наричат, вероятно не се е разсърдил от новия хит на Костадин.
Какво ли още ще ни изненада Коцето с новите си проекти? Очаквайте още новини!
0 коментара