15 Септ 2025

Кошмар! Певица горя като факла по време на снимки (Всичко за ужаса ТУК)

Кошмар! Певица горя като факла по време на снимки (Всичко за ужаса ТУК)

Народната певица Дения Пенчева едва не загина при пожар по време на снимките за видеото към сборната й песен „Микс 2016“, научи HotArena.

Случката става преди седмица в старата баня в Банкя. Екипът наклал огън, който да служи за декор на видеото. Певицата трябвало да седне край огъня и актьорски да пресъздаде текста на песента. В един момент се отнесла и се приближила твърде много до огнището и огънят „захапал“ бялата и рокля.

За секунди парчето плат избухнало в пламъци, а всичко от екипа се втурнали да гасят огъня поливайки с минерална вода, пише \"Шоу\".

Успели да предотвратят най-лошото, но Дения има множество изгаряния по краката. Декорът, който бил направен за снимките също пламнал и се наложила намесата на пожарникари. На певицата е оказана медицинска помощ в болницата. Лекарите са предупредили Дения, че по краката й ще останат белези.

„Нека всичко мине пък ще мислим за алтернативни начини за премахване на белезите“, споделя народната певица.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

0 коментара

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *