8 Септ 2025

Крум Савов си боядисва косата (Опъна бръчки, сложи си ботокс)

Крум Савов си боядисва косата (Опъна бръчки, сложи си ботокс)

Журналистът Крум Савов стана по-суетен от жена си Мая. Откакто оглави позицията шеф на спортния отдел на БТВ, той се подмлади с близо 10-ина години само с няколко разкрасителни процедури, научи HotArena.net.


Савов започнал да се боядисва редовно, за да премахне белите коси. Опънал си е и бръчките при най-добрите пластични хирурзи у нас.  „Сложи си ботокс и си направи пилинг, а след това обезкосми и цялото си тяло, сега няма и едно косъмче по цялото тяло след лазерна епилация”, разкриват негови колеги, пише в. „Уикенд“.

 

Не само главната позиция е била причината Крум да се промени. Преди няколко месеца, когато отишъл да взима близнаците си от детска градина и едно дете казало на мака си: „Виж, мамо, дядо с кожено яке!”. След този миг Савов изпаднал в депресия, още повече, че много често други родители не го възприемали за баща, а за дядо на собствените му деца. „Особено неприятно е когато видят Мая с  Крум и си помислят, че тя е с баща си”, коментират приятели на Крум.

 

Журналистът не се ограничавал само с боядисването на косата си. Той редовно ходел на фитнес, за да може да е постоянно във форма и да привлича окото със стегнати форми.

 

Откакто води „Шампионска лига” в Би Ти Ви, Крум се радвал на голям брой фенки. Редовно получавал писма от свои почитателки с доста съблазнителни предложения. Савов се радвал много на вниманието и дори не криел съобщенията от своите обожателки от жена си.

 

„Tъй като Мая е по-малка от него, Крум има комплекс, че някой ден тя ще иска да е с някой на нейната възраст, затова вкъщи се държи като истински башибозук, не й дава да общува с много мъже и да се разхожда оскъдно облечена, но затова пък си умира той самият да има много женско внимание. Хвърля повече пари за козметични процедури, отколкото жена му”, разкриват приятели на журналиста.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

2 коментара

  • img
    Diana
    5 Фев 2015

    NEKA TOI VINAGI SE E PRIMIVAL NA HORATA 4E NE SA SAVAR6ENI I PRIRODNO KRASIVI GLUPAV GROZNIK KAKVOTO I DA NAPRAVI ZLOBATA MU E IPISANA NA LICETO

    Отговори
  • img
    tolo
    8 Яну 2015

    КОМПЛЕКСАР.СЪЧУСТВАМ, НА МОМИЧЕТО,НО ТЯ ЩЕ ГО ВКАРА ТАМ КЪДЕТО МУ Е МЯСТОТО.

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *