3 Ное 2025

„Къртицата” се връща напролет (Любо и Рут водещи, Валери Божинов също вътре. Още РАЗКРИТИЯ)

„Къртицата” се връща напролет (Любо и Рут водещи, Валери Божинов също вътре. Още РАЗКРИТИЯ)

Приключенското риалити „Къртицата“ се връща на екран напролет, дочу HotArena.net. Че шоуто ще има втори сезон издадоха самите Иван и Андрей в „Музикална академия“ във вторник.

 

Най-вероятно обаче този сезон водещите на предаването ще бъдат различни. Сред най-спряганите имена са тези на победителя от първия сезон на формата Любо и приятелката му Рут Колева.

 

Двамата се запознаха в първия сезон на предаването. Заради бившия баскетболист Рут абортира бебе от предишното си гадже Калоян Трифонов.

 

В последно време двойката все по-често е в ефира на ТВ7 като Любо редовно е канен за защитник или коментатор в „Музикална академия“. А като ментор на младите звезди Рут редовно е в Академията.

 

Едни от обсъжданите имена на звезди, които да бъдат поканени за втория сезон на „Къртицата”, са Ванко 1, Валери Божинов, Любо Дилов и дори фолк певецът Константин – Коцето, който прекара една седмица в Базата миналата година и страшно му хареса. Засега не са сигурни имената на останалите звезди, но е почти сигурно, че футболистът ще се включи в хитовото шоу, пише „Всеки ден“.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

2 коментара

  • img
    АзЪ
    31 Окт 2013

    мултипицира - мултипЛицира - бега ми Л на клавиатурата, с извинение!

    Отговори
  • img
    АзЪ
    31 Окт 2013

    Ай, сакън! Тая тъпня ше се мултипицира?! Направо ше има потрошени плазми!

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *