Парламентарната шефка Цецка Цачева пострада при битов инцидент и само по чудо не се размина с болничен престой. Преди дни тя се подхлъзнала на мокрия под в банята във ведомствения си апартамент в столичния кв. „Изток”.
Става въпрос за малко повече препарат, който буквално е полирал повърхността. Цачева изпитала много силна болка и се обадила на лекуващия си лекар в Правителствена болница, научи HotArena.
От там на секундата изпратили линейка, която отвела парламентарната председателка за спешен преглед при травматолозите. Благодарение на бързите изследвания било установено, че фрактура има, но тъй като не става въпрос за счупване на кост, а само за усукване на връзките, не се налага оперативна намеса.
Вероятно шефката на депутатите ще се движи сред тях на патерици чак до изборите на 6 ноември, като и след това ще се наложи да щади крака максимално.
1 коментар
патрава
16 Дек 2016Не става въпрос за малко повече препарат, а за повече алкохол който е погълнала в очакване на президентската номинация!